laptop-power.pl

Blog komputerowy

Telefon z dobrą baterią
Smartfon

Telefon z dobrą baterią – nieograniczona mobilność

Zdarzyło Ci się zapomnieć wziąć ze sobą ładowarki z domu? Nie musi być to już dla Ciebie dłużej problemem – wystarczy, że wybierzesz telefon z dobrą baterią. Dlaczego warto się na to zdecydować?

Smartfon z dobrą baterią – swoboda działania bez ciągłego ładowania

Telefon z dobrą baterią zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień – bez potrzeby dodatkowego ładowania (może tak być m.in. w przypadku smartfona Samsung Galaxy S24 Ultra*). Bywa to szczególnie przydatne podczas długich podróży oraz intensywnych okresów pracy, a nawet… maratonów filmowych.

Tego typu smartfon może posłużyć w niektórych przypadkach jako powerbank. Niektóre urządzenia mobilne Samsung Galaxy są w stanie ładować zegarki Galaxy i słuchawki Galaxy – to dobry sposób na dodatkową oszczędność miejsca w torbie podróżnej lub plecaku.

Oczywiście, trzeba również wspomnieć o tym, że telefon z dobrą baterią pomaga Ci nie przegapić ważnych chwil. Będziesz mógł przeglądać media społecznościowe, robić zdjęcia i oglądać ulubione seriale – prawdopodobnie już bez ciągłej obawy o niski stan baterii.

Smartfon z dużą baterią – Samsung Galaxy S24 Ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra – można go uznać niewątpliwie za telefon z dobrą baterią. Został wyposażony w ogniwo 5000 mAh, które można ładować z mocą aż 45 W.

Taka bateria wystarcza na:

  • do 30 godzin oglądania filmów**;

  • do 95 godzin słuchania muzyki**.

W dobie intensywnego wykorzystywania smartfonów, takie właściwości mogą stać się dla Ciebie nieocenione. Dzięki temu, prawdopodobnie będziesz mógł w końcu przestać nosić ze sobą ciężki i nieporęczny powerbank. Prawda, że brzmi to zachęcająco?

Telefon z wytrzymałą baterią – czym jeszcze zaskakuje Samsung Galaxy S24 Ultra?

Samsung Galaxy S24 to telefon z dobrą baterią, ale zaskakuje nie tylko tym – został wyposażony w system aparatów, składający się aż z 5 różnych jednostek, i potężny procesor Snapdragon® Gen 3 dla Galaxy***. Jego wyświetlacz ma jasność szczytową aż 2600 nitów; żaden inny ekran od Samsung nie oferuje aż tak jasnego działania w warunkach mocnego oświetlenia****.

Wybierając telefon z dobrą baterią, wybierasz niezależność i komfort. Samsung Galaxy S24 Ultra to przykład tego, że nowoczesne technologie mogą wpływać na codzienne życie, czyniąc je prostszym i efektywnym. Przekonaj się o tym samemu! Odwiedź stronę Samsung.com, aby dowiedzieć się więcej.

Tekst został przygotowany w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowano na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez UX Connect Research. Niezależnie ocenione przez UX Connect Research w latach 2023.11.25-2023.12.15 w USA i Wielkiej Brytanii z przedpremierowymi wersjami SM-S921, SM-S926 i SM-S928 w ustawieniach domyślnych przy użyciu sieci LTE i 5G Sub6. NIE testowano w sieci 5G mmWave.

**Na podstawie wewnętrznych testów laboratoryjnych Samsunga z przedpremierową wersją danego modelu podłączoną do słuchawek przez Bluetooth przy ustawieniach domyślnych w sieci LTE. Szacowana pojemność baterii i zmierzony pobór prądu przez baterię podczas odtwarzania wideo (rozdzielczość pliku wideo 720p, zapisana na urządzeniu) i odtwarzania dźwięku (plik mp3, 192 kb/s, zapisany na urządzeniu z wyłączonym wyświetlaczem LCD). Rzeczywisty czas odtwarzania wideo i audio zależy od połączenia sieciowego, ustawień, formatu pliku, jasności ekranu, stanu baterii i wielu innych czynników.

***Produkty marki Snapdragon są produktami firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych.

****Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X w Galaxy S24 Ultra otrzymał certyfikat VDE Germany dla 100-procentowej objętości kolorów mobilnych w zakresie kolorów DCI-P3, co oznacza, że obrazy nie są wyprane i uzyskasz niewiarygodnie żywe kolory niezależnie od różnych poziomów jasności. Wyświetlacz może osiągnąć szczytową jasność do 2600 nitów, poprawiając kontrast między ciemnymi i jasnymi aspektami treści cyfrowych w celu uzyskania bardziej doskonałej jakości obrazu, ze współczynnikiem kontrastu 5 000 000:1, aby Twoje mobilne wrażenia były bardziej wciągające.