laptop-power.pl

Blog komputerowy

Gry dla dorosłych pc - najciekawsze propozycje
Gry

Gry dla dorosłych pc – najciekawsze propozycje

Wśród ogromnego wachlarzu gier na komputer wyodrębnić można takie, które dedykowane się wyłącznie dla osób dorosłych. Charakteryzują się one zazwyczaj dość brutalną, bądź erotyczną tematyką, ale nie zawsze.

Gry dla dorosłych PC to produkcje różnych gatunków i o różnej tematyce, które nadają się do tego, by grać w nie na komputerach. Jednym z dominujących gatunków jest akcja z niecenzuralnymi słowami, niekoniecznie odpowiednimi dla młodzieży, nawet tej starszej. Fabuła w tego typu produkcjach często jest realizowana w brutalny sposób.
Gry dla dorosłych bardzo często wzbogacone są licznymi motywami erotycznymi. Wśród nich możemy znaleźć gry przygodowe, strategiczne, a nawet logiczne.

Dominacja motywu erotycznego i agresji w grach dla dorosłych

Gry dla dorosłych epatują erotyką na różne sposoby. Może to być na przykład ukazywanie szczegółów ciała bohatera oraz innych postaci w bardzo dokładny sposób. Często to też bardzo śmiałe sceny seksu.
Z kolei gry akcji oraz przygodowe, często przedstawiają sceny brutalne, pełne agresji. Ma to na celu wywołanie silnych emocji u dorosłego gracza i podniesienie poziomu adrenaliny, co napędza go do dalszego grania. Takie produkcje przepełnione są wzajemną przemocą wśród postaci, a także scenami z lejącą się zewsząd krwią.

Najlepsze gry dla dorosłych w roku 2020

Subverse – hybryda strzelanki oraz turowej gry strategicznej z mocnymi elementami erotycznymi. Gracze eksplorują obcą galaktykę, a w nagrodę za dobrze wykonane zadania, czekają ich ponętne sceny seksu.
Succubus – to pierwszoosobowa gra akcji. Gracze poruszają się po krainie piekielnej, tocząc brutalne walki.
SG/ZH: School Girl/Zombie Hunter – dynamiczna gra trzecioosobowa, której akcja rozgrywa się w oblężonej przez zombie szkole.
Lust from Beyond – gra przygodowa w konwencji horroru. Victor Holloway, świeżo upieczonego członka Kultu Ekstazy, próbujący dostać się do Lusst’ghaa – krainy bólu i rozkoszy.
Lust for Darkness – Jonathan Moon, główny bohater, w celu odszukania zaginionej przed rokiem żony, trafia do ponurej wiktoriańskiej rezydencji.
Larry 7: Miłość na Fali – zabawny i nieudolny Larry Laffer wyrusza w rejs w towarzystwie pięknych kobiet.
Lula 3D – gra opowiadająca o perypetiach seksownej producentki filmowej, Luli.
Video Strip Poker HD – rozbierany poker z gorącymi i seksownymi przeciwniczkami.
Playboy: The Mansion – symulacja rozwoju ogromnej posiadłości z pięknymi kobietami.
Przygody Ryśka: Wyspa Miłości – znany playboy Rysiek zostaje uwięziony na wyspie zamieszkanej wyłącznie przez nagie kobiety.