laptop-power.pl

Blog komputerowy

Najlepsze aplikacje na iPhone, czyli co warto mieć w swoim telefonie
Smartfon

Najlepsze aplikacje na iPhone, czyli co warto mieć w swoim telefonie

Telefon komórkowy dla wielu osób jest skarbnicą wielu ciekawych aplikacji, dzięki którym można ułatwić sobie codzienność. Są osoby, które w swoim iPhonie mają tak naprawdę wszystko – kalendarz, książkę telefoniczną, programy do pisania dokumentów, aplikacje umożliwiające robienie zakupów oraz wiele, wiele innych. Jakie są najlepsze aplikacje na iPhone? Co warto od razu zainstalować na swoim telefonie? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Aplikacja z mapą drogową

To absolutny must have w każdym telefonie. Bez względu na to, czy na co dzień poruszamy się samochodem, komunikacją miejską, czy pieszo – warto mieć zainstalowaną w telefonie aplikację z mapą, która w razie czego poprowadzi nas pod wskazane miejsce. Jest to bardzo wygodna rzecz, dzięki której obliczymy czas dojazdu do konkretnego miejsca, pokaże nam ona najkrótszą lub najszybszą drogę, a w przypadku, gdy na drodze są jakiekolwiek inne utrudnienia – wskaże alternatywny dojazd.

Komunikator społeczny

Komunikatory w ostatnim czasie stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. Dlatego też, każdy kto wyposaża się w nowego iPhona od razu wgrywa komunikator, dzięki którym może pisać, a nawet widzieć się z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi, którzy mieszkają na drugim końcu świata. Komunikatory są bardzo łatwe w użytkowaniu. Dzięki tej aplikacji dostajemy powiadomienie dźwiękowe i graficzne, że ktoś do nas napisał lub dzwonił przez niego.

Aplikacja z podstawowymi grami

Wiele osób nie wyobraża sobie swojego iPhona bez prostych gier, w które można pograć w wolnej chwili. Gdy jedzie się w komunikacji miejskiej, stoi w długiej kolejce w urzędzie, czeka na znajomych – zawsze warto zerknąć po ulubioną grę, dzięki której minie szybko czas. Aplikacja z grami na iPhona posiada mnóstwo ciekawych, wyciągających gier, które zainteresują każdego.

Aplikacja z ulubionymi sklepami

Na tapecie pań, które posiadają iPhony bardzo często można znaleźć aplikacje z ich ulubionymi sklepami. Wiele z kobiet zdecydowanie woli robić zakupy w ten sposób – wygodnie, na spokojnie, bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacjom mogą spokojnej przejrzeć oferty swoich ulubionych sklepów, porównać ceny, sprawdzić jakie są promocje. Każda rzecz jest doskonale opisana i opatrzona zdjęciami, więc w większości przypadków panie dokonują dobrych zakupów. Ponadto ci, co mają aplikacje na telefonie – bardzo często otrzymują ze sklepu specjalne zniżki i kody rabatowe, dzięki którym zrobią zakupy w bardzo korzystnej cenie. Obecnie każda znana marka posiada taką aplikacje na telefon, więc warto od razu ją zainstalować na pulpicie.