laptop-power.pl

Blog komputerowy

Menedżer Allegro ErpBox
Zakupy

Menedżer Allegro ErpBox – nowoczesne narzędzie dla e-sprzedawcy!

To naturalne, że sprzedawcy internetowi starają się dotrzeć swoją ofertą do jak najszerszego zakresu klientów – zainteresowanie konsumentów to w końcu gwarancja dobrych wyników sprzedaży dla sklepu, a co za tym idzie, wysokich dochodów.

Branża e-commerce zapewnia pod tym względem świetne perspektywy. Korzystając z popularnych serwisów aukcyjnych, można w kilka chwil rozpocząć swoją działalność, zyskując przy tym dostęp do licznej bazy użytkowników, którym można przedstawić asortyment swojego sklepu.

Rzecz jasna, zadanie to nie jest aż tak proste. Aby rozwinąć swój sklep na Allegro lub podobnym serwisie, należy dobrze się do tego przygotować. Konkurencja bywa bardzo intensywna, a wzrastająca sprzedaż przekłada się także na większą ilość obowiązków i formalności, z którymi trzeba sobie poradzić. Co zrobić w takiej sytuacji? Odpowiedzią najczęściej bywają nowoczesne, wyspecjalizowane narzędzia e-commerce!

Co zapewnia menedżer Allegro od ErpBox?

Chcąc ułatwić oraz przyspieszyć obsługę konta na Allegro warto zainwestować w ErpBox, czyli nowoczesny, profesjonalny system do zarządzania sprzedażą internetową. Dzięki modułowej budowie program ten pozwala na wyjątkową elastyczność, a częste usprawnienia i aktualizacje gwarantują, że zapewniane przez ErpBox rozwiązania zawsze są na czasie. Głównym atutem tego systemu jest natomiast automatyzacja, dzięki której nawet długie procesy stają się wyjątkowo szybkie w obsłudze.

Sam menedżer Allegro dostępny w ramach ErpBox otwiera przed sprzedawcą szerokie możliwości, takie jak:

  • wbudowany zestaw parametrów,
  • automatyczne uzupełnianie pól podstawowych,    
  • wybór przykładowych zdjęć z bazy produktów,   
  • samodzielne wykonywanie szablonów aukcji,
  • tworzenie ustandaryzowanego opisu aukcji,
  • wystawianie i edycja aukcji z nowym opisem,
  • przejrzyste filtrowanie na podstawie różnych wartości,
  • wyszukiwanie aukcji na podstawie frazy w opisie.

Pozostałe możliwości menedżera Aukcji – z czego mogą korzystać sprzedawcy?

Zakres funkcji, jakie zapewnia menedżer Allegro od ErpBox, jest jednak o wiele szerszy. Sprzedawcy z pewnością bardzo skorzystają z błyskawicznej aktualizacji stanu magazynowego produktów, szczególnie przydatnego po integracji wielu kanałów sprzedaży. Rozwiązanie ro pozwala także bardzo wygodnie filtrować własne oferty i kopiować je na inne konto Allegro. Zarządzanie sprzedażą poprzez ErpBox jest wyjątkowo sprawne i komfortowe – program ten pozwala na dodawanie, usuwanie, włączanie lub wyłączanie aukcji hurtem, co znacznie przyspiesza ich obsługę. Wspomnieć należy również o łatwym wystawianiu aukcji w formie wielowariantowej.

Wciąż jest to jednak zaledwie niewielka część szerokich możliwości, z jakich korzystać może internetowy sprzedawca za pośrednictwem ErpBox. Warto przekonać się osobiście o wszystkich funkcjach tego systemu – aby to zrobić, wystarczy założyć bezpłatne konto, a następnie przez 21 dni testować ErpBox za darmo, bez opłat i zobowiązań. Realne zyski, takie jak usprawnienie pracy całego zespołu i zwiększenie sprzedaży, to dla użytkowników ErpBox norma!